Dieta sirtfood, czyli dieta Adele

Dieta sirtfood, czyli dieta Adele

O diecie Adele słyszał chyba każdy, nie tylko fani tej znanej piosenkarki. Wszak jej przemiana była naprawdę imponująca. Z kobiety o dość obfitych kształtach Adele zmieniła się w postać o figurze modelki. Na czym polega dieta sirtfood? Jak wyglądała w praktyce dieta Adele? Tego dowiesz si z treści niniejszego artykułu!

Dieta Adele, na czym polega?

Na początku powiedzmy to, na co zwykle wszyscy czekają. Ile kilogramów schudła znana piosenkarka? Otóż dzięki diecie sirtfood Adele schudła kilkadziesiąt kilogramów! Z uwagi na spektakularną przemianę artystki dietę sirt zaczęto określać dietą Adele. Dieta sirt, jak sama nazwa wskazuje, opiera się na dostarczaniu organizmowi zdrowych, niskokalorycznych produktów. W szczególności są to warzywa, owoce oraz stworzone na ich bazie koktajle, soki, napary, posiłki.

Jakie produkty są zalecane w diecie sirtfood?

Szczególnie polecane produkty w diecie Adele to na przykład polskie superfoods, takie jak jarmuż czy orzechy włoskie. Produkty bogate w polifenole są tu na wagę złota. kryją się one w takich produktach, jak: kapary, pietruszka, papryczka chili, pomidory, seler naciowy, gryka, rukola, daktyle, truskawki, borówki, zielona herbata, kurkuma, curry, owoce cytrusowe, truskawki.

Jak widać, produkty wymagane w diecie sirt, zwanej dietą Adele nie są trudne do zdobycia. Niektóre z nich można nawet zabrać z własnego ogródka na balkonie, tarasie czy przed domem. Wszak jeśli dbamy o sylwetkę to warto także zadbać o jakość produktów. Uprawa warzyw na balkonie jest bardzo dobrym pomysłem jeśli chcemy mieć pełna kontrole nad tym, co jemy, co dostarczamy naszemu organizmowi!

Copywriter

autor