3 grzechy modowe mężczyzn

3 grzechy modowe mężczyzn

Moda męska rządzi się swoimi prawami. Warto przekraczać pewne granice, ale też warto znać reguły złote zasady stylizacji męskich. Aby uniknąć popełnienia błędów modowych można skorzystać na przykład z porady stylisty online, a także wzbogacać swoją wiedzę na temat mody męskiej, w tym także na temat modowych grzechów głównych mężczyzn.

Nieumiejętne dobieranie kolorów

Wiele osób zastanawia się, jakich kolorów ubrań nie łączyć ze sobą, ale nie korzysta z tej wiedzy w praktyce. A szkoda. Bo na ulicach widać wielu mężczyzn, którzy z kołem barw nie mieli żadnej styczności, a przypadkowy dobór odcieni powoduje, że wyglądają niegustownie, niestylowe, a czasami wręcz karykaturalnie. Szczególnie, jeśli łączą ze sobą jaskrawe kolory, co jest widoczne przede wszystkim letnią porą. Jaskrawa koszulka, jaskrawe spodnie, jaskrawe buty… to nie wygląda dobrze.

Sportowe buty do eleganckich strojów

Nie każdy lubi eleganckie, oficjalne i nieco sztywne stylizacje. Często mężczyźni popełniają grzech modowy starając się przełamać formalny strój sportowymi butami. Niekiedy nakładają do tego jeszcze plecak… Absolutnie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Złota zasada mody męskiej wyraźnie mówi, że każdy pan powinien mieć w swej garderobie skórzaną parę eleganckich butów. Najlepiej w czarnym lub brązowym kolorze. Naprawdę stylowe i eleganckie buty męskie można znaleźć w sklepie dastan.pl. Warto zakładać je do eleganckich stylizacji, bowiem w przeciwnym razie można wyglądać po prostu niepoważnie.

Przesada w stylizacjach męskich weselnych

Często zarówno mężczyźni, jak i kobiety często traktują wesele swoich przyjaciół, znajomych jako okazję do pokazania się w bardzo okazałych strojach. Totalnym błędem jest próba dostosowania swoich stylizacji w taki sposób, że partner zakłada krawat w kolorze kreacji partnerki. Tak naprawdę zasady stylizacji weselnej są proste: minimalizm, lekkość. Przyda się dopasowany garnitur slim, eleganckie buty, modny zegarek, dobra koszula i krawat, by prezentować się z klasą i gustem.

Copywriter

autor